Quooker Cube Fusion square chroom met Combi+ reservoir is een complete 5-in-1 kraan waarmee je koud, warm, kokend, gekoeld en bruisend water uit één kraan haalt. De vierkante uitloop en glanzende chroomafwerking geven deze Quooker Fusion square een strakke, moderne uitstraling. Het Combi+ reservoir levert 7 liter direct kokend water en zorgt voor onbeperkt warm water via de boiler. De Quooker Cube maakt gekoeld en bruisend water mogelijk.
Wat maakt deze Fusion square chroom interessant
- Quooker Fusion square met strak vierkant design
- 7 liter kokend water direct beschikbaar
- Onbeperkt warm water via Combi+ reservoir
- Quooker Cube voor gekoeld en bruisend water
- Alles uit één kraan: koud, warm en kokend
- Veilige bediening met druk draai knop en LED indicatie
Welke Quooker past bij jouw keuken
Twijfel je tussen Combi of Combi+? Gebruik de Quooker keuzehulp en maak direct de juiste keuze.
- Pro3: kokend water bij bestaande warmwaterleiding
- Combi: kokend en warm water zonder warmwaterleiding
- Combi+: kokend water en onbeperkt warm water via boiler
Installatie en voorbereiding
Deze kraan vervangt je huidige mengkraan. Voor montage heb je nodig:
- Kraangat 35 mm
- Steeksleutel 10 en 13 mm
- Waterpomptang
- Stopcontact onder de spoelbak
Belangrijkste kenmerken
- Type: Quooker Fusion square
- Kleur: chroom
- Uitloop: vierkant en draaibaar
- Functie: koud, warm, kokend, gekoeld en bruisend water
- Reservoir: Combi+, 7 liter kokend water
- Onbeperkt warm water via boiler
- Inclusief Quooker Cube
Veelgestelde vragen over Fusion square
Wat is het verschil tussen Combi en Combi+
Combi+ levert onbeperkt warm water via de boiler, terwijl Combi een beperkte hoeveelheid warm water levert.
Hoe werkt de Quooker Cube
De Cube maakt gekoeld en bruisend water mogelijk via dezelfde kraan, zonder losse apparaten op het aanrecht.
Is deze Quooker geschikt voor intensief gebruik
Ja, door het Combi+ reservoir heb je altijd voldoende warm en kokend water beschikbaar.
Past het reservoir in mijn keukenkastje
Het reservoir past in de meeste kastjes, maar controleer vooraf de beschikbare ruimte.
Ontdek de Quooker Cube Fusion, bekijk andere modellen binnen de Quooker Cube collectie of ga naar het volledige Quooker assortiment.
| Productserie: | Cube Fusion |
| Levertijd: | Voorraad |
| Type boiler: | Combi+ |
| Set: | Cube, kraan, reservoir en bijbehorend aansluitmateriaal |
| Type kraan: | Square |
| Kleur: | Chroom |
| Inhoud: | 7 liter |
| Waterafsluiter: | Met keramisch binnenwerk. |
| Temperatuur instelgebied: | 40-60 |
| Stand-by verbruik: | 10 W. |
| Beveiliging: | Maximale temperatuur en overdrukventiel 8 bar. |
| Reservoir hoogte: | boiler: 470mm cube: 430mm |
| Reservoir diameter: | boiler:200mm. en cube: 290mm breed |
| Hoeveelheid bij 60°C: | 15 |
| Hoeveelheid bij 40°C: | 27 |
| Ophangbeugel leverbaar: | Ja |
| Maximale werkdruk: | 8 bar |
| Hitac waterfilter: | High temperature activated carbon, ca 5 jaar actief. |
| Opwarmtijd 100°C: | 20 minuten. |
| Kraangat: | 35 mm |
| Max. Bladdikte: | 50 mm |
| Aansluitwaarde: | 2200W en 100W /230V. |
| Energielabel: | A |
| Artikelcode leverancier: | QUOC22FSCC |
| GTIN Nummer: | 8719555001654 |
Wilt u de garantietermijn van een specifieke fabrikant weten? Bel of mail ons gerust even!
Mocht U van de garantie gebruik willen maken, dan kunt U een mail sturen met factuur en de klachtomschrijving. Binnen 1 werkdag heeft u van ons een reactie terug.
Naast de fabrieksgarantie gelden onverminderd de wettelijke rechten omtrent garantie en conformiteit.