Quooker Cube Fusion round zwart met Combi reservoir maakt je keuken een stuk slimmer. Je tapt koud, warm, kokend, gekoeld en bruisend water direct uit één kraan. Ideaal voor thee, koken of gewoon een glas koud bruisend water. De ronde uitloop en matzwarte afwerking geven deze Quooker Fusion zwart een moderne uitstraling. Het Combi reservoir levert 7 liter kokend water en zorgt voor warm water via de koudwaterleiding. Perfect als je geen warmwaterleiding in de keuken hebt.
Waarom deze zwarte Quooker Fusion met Combi zo vaak gekozen wordt
- 5-in-1 kraan: koud, warm, kokend, gekoeld en bruisend water
- Quooker Cube voor direct gekoeld en bruisend water
- 7 liter kokend water direct beschikbaar
- Warm water zonder aparte warmwaterleiding
- Zwarte kokendwaterkraan met moderne uitstraling
- Veilig dankzij druk draai bediening en LED indicatie
Welke Quooker uitvoering heb je nodig
Twijfel je tussen een Pro3, Combi of Combi+? Gebruik de Quooker keuzehulp en voorkom dat je verkeerd kiest.
- Pro3: kokend water bij bestaande warmwaterleiding
- Combi: kokend en warm water zonder warmwaterleiding
- Combi+: kokend water en onbeperkt warm water via boiler
Installatie en voorbereiding
- Kraangat 35 mm
- Steeksleutel 10 en 13 mm
- Waterpomptang
- Stopcontact onder de spoelbak
- Ruimte voor reservoir ca. 47 x 20 x 20 cm
- Extra ruimte voor de Quooker Cube
Belangrijkste eigenschappen
- Type: Quooker Fusion round zwart
- Uitloop: rond
- Functie: koud, warm, kokend, gekoeld en bruisend water
- Reservoir: Combi, 7 liter kokend water
- Warm water via koudwaterleiding
- Inclusief Quooker Cube
Veelgestelde vragen over Quooker Fusion zwart met Cube
Hoeveel ruimte neemt een Quooker in
Het Combi reservoir is ongeveer 47 x 20 x 20 cm. In de meeste keukenkastjes past dit goed. Houd wel extra ruimte vrij voor de Cube.
Waarom kiezen voor een Combi reservoir
Met een Combi heb je kokend water en warm water zonder warmwaterleiding. Dat maakt deze zwarte Quooker ideaal voor renovaties en bestaande keukens.
Hoe werkt de Quooker Cube
De Cube zorgt voor gekoeld en bruisend water via dezelfde kraan. Je gebruikt hiervoor een CO2 cilinder onder het aanrecht.
Is een zwarte kokendwaterkraan onderhoudsvriendelijk
Ja, matzwart is vrij onderhoudsvriendelijk. Gebruik een zachte doek en vermijd agressieve schoonmaakmiddelen.
Meer uit je Quooker halen? Bekijk de Quooker Cube Fusion, ontdek alle mogelijkheden binnen de Quooker Cube collectie of neem een kijkje in het volledige Quooker assortiment.
| Productserie: | Cube Fusion |
| Levertijd: | Voorraad |
| Type boiler: | Combi |
| Set: | Cube, kraan, reservoir en bijbehorend aansluitmateriaal |
| Type kraan: | Round |
| Kleur: | Zwart |
| Inhoud: | 7 liter |
| Waterafsluiter: | Met keramisch binnenwerk. |
| Temperatuur instelgebied: | 40-60 |
| Stand-by verbruik: | 10 W. |
| Beveiliging: | Maximale temperatuur en overdrukventiel 8 bar. |
| Reservoir hoogte: | boiler: 470mm cube: 430mm |
| Reservoir diameter: | boiler:200mm en cube: 290mm breed |
| Hoeveelheid bij 60°C: | 15 |
| Hoeveelheid bij 40°C: | 27 |
| Ophangbeugel leverbaar: | Ja |
| Maximale werkdruk: | 8 bar |
| Hitac waterfilter: | High temperature activated carbon, ca 5 jaar actief. |
| Opwarmtijd 100°C: | 20 minuten. |
| Kraangat: | 35 mm |
| Max. Bladdikte: | 50 mm |
| Aansluitwaarde: | 2200W en 100W /230V. |
| Energielabel: | A |
| Keurmerk: | CE-keur, |
| Artikelcode leverancier: | 22FRBLKCUBE |
| GTIN Nummer: | 8714175951563 |
Wilt u de garantietermijn van een specifieke fabrikant weten? Bel of mail ons gerust even!
Mocht U van de garantie gebruik willen maken, dan kunt U een mail sturen met factuur en de klachtomschrijving. Binnen 1 werkdag heeft u van ons een reactie terug.
Naast de fabrieksgarantie gelden onverminderd de wettelijke rechten omtrent garantie en conformiteit.