Quooker Cube Classic Fusion round chroom met Pro3 reservoir is een 5-in-1 kraan die koud, warm, kokend, gekoeld en bruisend water uit één kraan levert. De klassieke bediening in combinatie met de ronde uitloop en glanzende chroomafwerking zorgt voor een tijdloze uitstraling. Het Pro3 reservoir levert 3 liter direct kokend water en de Quooker Cube maakt gekoeld en bruisend water mogelijk.
Waarom deze Classic Fusion een slimme keuze is
- Quooker Classic Fusion met klassieke bediening
- 3 liter kokend water direct beschikbaar
- Quooker Cube voor gekoeld en bruisend water
- Alles uit één kraan: koud, warm en kokend
- Ronde uitloop met chroom afwerking
- Veilige bediening met druk draai knop en LED indicatie
Welke Quooker past bij jouw situatie
Twijfel je tussen verschillende modellen? Gebruik de Quooker keuzehulp en zie direct welke uitvoering het beste past.
- Pro3: kokend water bij bestaande warmwaterleiding
- Combi: kokend en warm water zonder warmwaterleiding
- Combi+: kokend water en onbeperkt warm water via boiler
Montage en voorbereiding
Deze kraan vervangt je huidige mengkraan. Voor installatie heb je nodig:
- Kraangat 35 mm
- Steeksleutel 10 en 13 mm
- Waterpomptang
- Stopcontact onder de spoelbak
Wat je krijgt en moet weten
- Type: Quooker Classic Fusion round
- Kleur: chroom
- Uitloop: rond en draaibaar
- Functie: koud, warm, kokend, gekoeld en bruisend water
- Reservoir: Pro3, 3 liter kokend water
- Inclusief Quooker Cube
Veelgestelde vragen over Classic Fusion
Wat maakt de Classic uitvoering anders
De Classic heeft een meer traditionele bediening, terwijl de werking gelijk blijft aan andere Fusion modellen.
Hoe werkt de Quooker Cube
De Cube zorgt voor gekoeld en bruisend water via dezelfde kraan, zonder losse apparaten.
Wanneer kies je een Pro3 reservoir
De Pro3 is geschikt als je al een warmwaterleiding hebt en alleen kokend water nodig hebt.
Is deze Quooker geschikt voor dagelijks gebruik
Ja, door de combinatie van functies en veilige bediening is deze kraan ideaal voor dagelijks gebruik.
Bekijk ook de Quooker Cube Fusion, ontdek meer binnen de Quooker Cube collectie of bekijk alle mogelijkheden binnen het Quooker assortiment.
| Productserie: | Cube Classic Fusion |
| Levertijd: | Voorraad |
| Type boiler: | Pro3 |
| Set: | Cube, kraan, reservoir en bijbehorend aansluitmateriaal |
| Type kraan: | Round |
| Kleur: | Chroom |
| Inhoud: | 3 liter |
| Waterafsluiter: | Met keramisch binnenwerk. |
| Stand-by verbruik: | 10 W. |
| Reservoir hoogte: | boiler 150mm Cube: 500mm |
| Reservoir diameter: | boiler 150mm Cube: 153mm breed |
| Maximale werkdruk: | 8 bar |
| Opwarmtijd 100°C: | 10 minuten. |
| Kraangat: | 35 mm |
| Max. Bladdikte: | 50 mm |
| Aansluitwaarde: | 1600W en 100W / 230V |
| Diepte: | 270mm |
| Artikelcode leverancier: | QVPRO3CLFRCC |
| GTIN Nummer: | 8719555002385 |
Wilt u de garantietermijn van een specifieke fabrikant weten? Bel of mail ons gerust even!
Mocht U van de garantie gebruik willen maken, dan kunt U een mail sturen met factuur en de klachtomschrijving. Binnen 1 werkdag heeft u van ons een reactie terug.
Naast de fabrieksgarantie gelden onverminderd de wettelijke rechten omtrent garantie en conformiteit.