| Minimale kastmaat | 600.00 mm |
| Totale lengte produkt | 560.00 mm |
| Totale breedte produkt | 440.00 mm |
| Lengte grote spoelbak | 340.00 mm |
| Breedte grote spoelbak | 410.00 mm |
| Diepte grote spoelbak | 201.00 mm |
| Lengte kleine spoelbak | 160.00 mm |
| Breedte kleine spoelbak | 410.00 mm |
| Diepte kleine spoelbak | 143.00 mm |
| Uitsparing sjabloon | Ja |
Bekijk alle spoelbakken
Bekijk alle Franke spoelbakken
| Levertijd: | Voorraad |
| Kleur: | Polar white |
| Radius uitwendig: | 5 |
| Breedte inwendig 2e bak: | 410 |
| Lengte inwendig 2e bak: | 160 |
| Maten inwendig 2e bak: | (lxbxd) |
| Diepte inwendig 2e bak: | 140 |
| Montage: | onderbouw |
| Breedte uitwendig: | 440 |
| Lengte uitwendig: | 560 |
| Maten uitwendig: | (lxb) |
| Diepte inwendig: | 200 |
| Breedte inwendig: | 410 |
| Lengte inwendig: | 340 |
| Maten inwendig: | (lxbxd) |
| Materiaal: | tectonite |
| Artikelcode leverancier: | 125.0252.219 |
| GTIN Nummer: | 7612980799978 |
| Vanaf kastbreedte: | 600 mm |
| Radius inwendig: | 10 |
Wilt u de garantietermijn van een specifieke fabrikant weten? Bel of mail ons gerust even!
Mocht U van de garantie gebruik willen maken, dan kunt U een mail sturen met factuur en de klachtomschrijving. Binnen 1 werkdag heeft u van ons een reactie terug.
Naast de fabrieksgarantie gelden onverminderd de wettelijke rechten omtrent garantie en conformiteit.
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.