| Productserie: | Emotion |
| Levertijd: | Geen voorraad |
| Kleur: | RVS-look |
| Dimbaar: | Ja |
| Lumen: | 201-300 |
| Extra features: | Mat wit lichtvenster., Onderbouw. |
| Energielabel: | G |
| Kabellengte: | 1800 mm |
| Voltage: | 12 V |
| Hoogte: | 10 mm. |
| Montage: | Onderbouw |
| Breedte: | 25 mm |
| Lengte: | 170 mm |
| Artikelcode leverancier: | LVRGE |
| GTIN Nummer: | 8718309437817 |
| Watt: | 3,1W |
| Kleur armatuur: | RVS |
| Serie: | 12 V Emotion, 12 V |
| Kleurtemperatuur (K): | Instelbaar |
| Kleurtemperatuur instelbaar: | 3000 - 6500 K |
Wilt u de garantietermijn van een specifieke fabrikant weten? Bel of mail ons gerust even!
Mocht U van de garantie gebruik willen maken, dan kunt U een mail sturen met factuur en de klachtomschrijving. Binnen 1 werkdag heeft u van ons een reactie terug.
Naast de fabrieksgarantie gelden onverminderd de wettelijke rechten omtrent garantie en conformiteit.
Heb je hulp nodig?
Onze klantenservice staat 5 dagen per week voor je klaar.